Welcome to our site

Working Hours: Mon-Sat: 9: 00-18: 00

Call Us: +90 506 399 7173

Call Us:  +90 542 319 14 14

Tanım olarak bu işlem ; Kemik iskelet kısmına müdahale edilmeden, burun ucunun normalde var olan kıkırdaklarının özel dikişler ve ilave kıkırdaklar ile şekillendirilip istenilen hale getirilmesidir.İhtiyaca göre burun ucunun inceltilip, kalınlaştırılıp, dudak ile yaptığı açının ayarlandığı, burun kanatlarının fazlalıklarının alınıp eşitlendiği, burun deliklerinin yüze uygun ve simetrik hale getirildiği işlemdir.

BURUN UCU ESTETİĞİ

Yaklaşık 1.5 saat süren ve burun cildinin, her iki burun delikleri arasındaki bölgeden W şeklinde bir kesi yapılarak serbestleştirilerek burun sırtına ve ucuna ulaşıldığı işlemlerdir.Özellikle burun ucunu şekillendirmek, burun deliklerini eşitlemek için tercih edilir.

AÇIK RİNOPLASTİ

Yaklaşık 1 saat süren ve burunun dışında hiçbir kesi yapılmaksızın burun sırtına ulaşıp, burun sırtı problemlerinin giderilip, burun genişliğinin daraltılıp, burun yan kemiklerinde bulunan problemlerinin de giderilebildiği işlemlerdir.

KAPALI RİNOPLASTİ

Bizim

Uzmanlıklarımız

 • Cardiology Department

  This is a small information for ...

 • Neurology Department

  This is a small information for ...

 • 24 hour Casualty

  This is a small information for ...

Hakkımda

Dr. Yalçın Özsoy Kimdir

Op. Dr. Yalçın Özsoy Muğla’nın Ula ilçesinde 12 Kasım 1973 tarihinde doğdu.1984 yılında Ula Cumhuriyet ilkokulundan, 1991 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesinden,1997 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu.1997 – 1998 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobioloji anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalıştı. 1998 – 2003 yılları arasında İstanbul Eğitim Hastanesi (Samatya SSK Hastanesi ) ’ nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları & Baş ve Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamlayarak KBB Uzmanı oldu.

Neler Yaparız

Sizleri Bekliyoruz

Burun Estetiği
Kulak Hastalıkları
Botoks
Solunum Hastalıkları

Ekibimiz

Profesyonel Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Dr Indhulekha Mari

Ophthalmology

Bacon ipsum dolor amet drumstick pork pig porchetta salami. Tenderloin ribeye beef t-bone, pancetta turkey doner [...]

make appoinment View More

Dr Jonathen petter

Cardiology

Meatball shankle porchetta, hamburger short ribs pork loin filet mignon. Ham hock pancetta chuck, shankle kevin [...]

make appoinment View More

Dr Samuvel Son

Hepatology

Biltong landjaeger sirloin, fatback beef cupim porchetta drumstick ham short loin brisket flank pork belly pork [...]

make appoinment View More

Neden Bizi Seçmelisiniz

Sizlere Hizmet İçin Buradayız

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

Güler Yüzlü Hizmet
Profesyonel Kadro
Evinizde gibi hissedin

Randevu Alın

  Hastalarımızdan Görüntüler

  Son Yazılar

  Öne Çıkan Yazılar

  Sinüzit
  22
  septembre - 15

  Sinüzit

  Kafatasımızın içinde ,gözlerimizin üzerinde, her iki gözümüzün iç yan taraflarında, gözlerimizin altında  yanak içlerinde ve göz arkasında beyin içinde çok sayıda mağara gibi içi hava dolu olması gereken  ,sinüs adı verilen [...]

  Deviasyon – Burun Eğriliği
  22
  septembre - 15

  Deviasyon – Burun Eğriliği

  Burnumuz yüzümüzün tam ortasında bir organ olup, aslında ona bağlı bulunan sinüsler, östachi borusu  ve burun etleri ile sağ ve sol yarım olarak 2 eş parçaya bölünmüştür.Bu sağ ve sol tarafı birbirinden ayıran duvara nasal septum [...]